Korg Pitchclip

Kompaktní klipová chromatická ladička. Široký rozsah detekce, dobře čitelný LED displej.
Availability Availability on request.
Transport From 25,00 €. Purchase over 300 € has free transport.
Price inc VAT 13,00 €
Have a question Would like better price

ADVANCED PRODUCT INFO

Pitchclip | Klipová ladička

Limitovaná edice modelu Pitchclip! Nyní k dispozici v osmi barevných variantách.

Oblíbené ladičky Pitchclip umožňují po připevnění pomocí klipu přímo na hlavu kytary (či jiného obdobného instrumentu) snadné a přesně ladění nástroje. V roce 2015 bude uvedena limitovaná série řady Pitchclip, umožňující výběr z osmi barev; růžová, oranžová, žlutá, bílá, modrá, smaragdově zelená, fialová a světle modrá. Nalaďte si se svojí oblíbenou barvou!

Kompaktní, přesná a snadno použitelná. Pitchclip je diskrétní, chromatická, klipová ladička, ideální pro kytaristu.

Klipové ladičky Korg jsou používané a oblíbené hráči na celém světě, takže si získaly rychle renomé standardního vybavení moderního kytaristy. Kompaktní, dostupná a snadno použitelná ladička Pitchclip je nejnovějším přírůstkem populární rodiny klipových ladiček Korg. Jednoduchá a uživatelsky přívětivá ladička Pitchclip nabízí velmi přesné ladění, vnímavou a rychlou odezvu i vynikající viditelnost. Pitchclip je volbou pro každého kytarového i basového hráče, který vyžaduje rychlé, přesné a bezproblémové naladění.

Jednoduchá, pohodlná, klipová ladička

Stěžejními vodítky při vývoji Pitchclip byly jednoduché, užitečné vlastnosti a snadné použití. Nasaďte ladičku na hlavu kytary, zapněte ji a můžete rovnou ladit. Jakmile brnknete na strunu, piezzo senzor ihned sejme vibrace nástroje a vyznačí výšku tónu na stupnici.

Kompaktní, lehký a diskrétní design

Část ladičky Pitchclip s displejem je mimořádně kompaktní, protože prostor pro baterie byl integrován do těla klipy. Displej se stupnicí má elegantní design, bez výčnělků, což dovoluje diskrétní a nikde nevyčnívající nasazení na nástroj. Je příjemná a lehká, takže Pitchclip snadno zasunete do kapsy saka nebo kufru kytary, kde nebude zavazet ani zabírat cenný prostor, takže ji můžete vzít kamkoliv.

Vysoce přesná a ultra citlivá, se širokým rozsahem detekce

Může se pochlubit rychlou detekcí a zpracováním zvuku, s přesností ±1 cent a rozsahem detekce, který sahá od A0 do C8, takže Pitchclip předčí převážnou většinu klipových ladiček na dnešním trhu. Díky kombinaci příznivé ceny a rozšířeného displeje, má Pitchclip výhodný poměr cena/výkon.

Kontrastní, jasný a dobře čitelný LED displej

LED displej ladičky Pitchclip zajišťuje vysoký kontrast a široký úhel náhledu, indikace stupnice zůstává jasně čitelná i na temném podiu. Lze ji nastavit v rozsahu 120st., takže je stupnice/ displej hráči viditelná vždy v přirozené poloze.

pitchclip guitpitchclip bass

Režim Display reverse zajišťuje snadné natočení

Tato funkce umožní jednoduše a rychle obrátit postavení displeje, jeho dolní a horní okraj. Nemůže se tedy stát, že by hráč viděl informaci na displeji vzhůru nohama, bez ohledu na to, zda je připevněna na přední nebo zadní straně hlavy kytary. Při zapnutí jen podržíte vypínač déle a displej se výškově převrátí. Nyní si tedy muzikant může zvolit polohu, která mu nejlépe vyhovuje, a samozřejmě to znamená, že díky této funkci je ladička Pitchclip výbornou volbou i pro levoruké hráče.

Spolehlivý, vysoce stabilní design klipsy

U klipy byl použit nově vyvinutý typ gumy, který umožňuje spolehlivé upnutí na různé nástroje, včetně ukulele, elektrické basy, klasické kytary, apod. Přemístěním prostoru pro baterie do sekce klipy, se odlehčila a ztenčila část s displejem, tím se snížilo těžiště a montáž je tudíž bytelnější, než kdykoliv předtím.

Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie

Díky použití běžně dostupné lithiové mincové baterie (CR2032) nabízí ladička štědrých 17 hodin provozu. Funkce Auto Power-Off automaticky vypne Pitchclip, pokud není detekován zvuk po dobu cca 10 minut, takže se zabrání zbytečnému plýtvání energií baterie.

pitchclip Specifikace

Ladění: 12-tónové, temperované

Rozsah (sinus): AO (27.50Hz) ? C8 (4186Hz)

Přesnost: +/-1 cent

Napájení: CR2032 lithiová baterie (3V)

Životnost baterie: cca 17 hodin (A4 na vstupu)

Rozměry (Š x H x V): 52 x 24 x 34 mm

Hmotnost: 18 g (včetně baterie)

Přibaleno: CR2032 lithiová baterie (3V), slouží k ověření funkčnosti


* Specifikace a vzhled jsou předmětem změn bez předchozího upozornění

Read more

SIMILAR PRODUCTS

Previous Next